#1 Pentru inceput cum te numesti, cati ani ai si de unde esti? // First, how do you call yourself, how old are you and where you are from?

Raspuns:Ma numesc Tolea am 15 ani si sunt din orasul Soroca.

#2 De ce ai ales sa aplici in aceasta echipa si nu in alta? // Why did you choose to apply to this team and not to another?

Raspuns: Pai de mult timp tot imi doream sa ma alatur unui team si in acelasi timp ma uitam la Nasu' EvelyN in descriere si zice ca sunt deschise aplicatiile si asa am aplicat.

#3 Descrierea voastra ca persoana // Your description as a person

Raspuns: Pentru inceput vreau sa zic: Salut,ma numesc Tolea Ilnitki am frumoasa varsta de 15 invat la scoala Ion Creanga si sunt clasa a 9-b.Vreau sa zic ca sunt din orasul Soroca un oras foarte frumos unde ai ce vede mai ales cetatea Soroca.Pot sa zic ca sunt un baiat care ii place sa glumeasca dar stiu si sa ma opresc,imi place sa imi fac prieteni noi mereu si sa cunosc oameni noi ii respect pe cei din jurul meu chiar daca ei nu ma respecta la fel de mult,pot sa zic ca invat cit de cit bine la scoala, lectia mea preferata este lectia de limba Engleza.Cand termin orele vin acasa si stau la pc si ma joc dar sunt zile in care pot iesi si afara depinde de vreme,pot sa zic ca imi place sa ies pe afara cu prieteni foarte mult,ne plimbam cu bicicletele,iesim la un suc,mai stam si vorbim despre samp etc.Daca nu am cu cine sa ies afara sau in oras prefer sa stau in casa in camera mea si sa ma joc SAMP sau alte jocuri. O descriere fizica: Am 1.55m,stiu sunt cam mic.Vreau sa mai zic ca imi iubesc foarte mult familia.Ca hobby pot spune ca este YouTubu si sa joc Dame uneori.Cand eram mai mic pe la vreo 12 ani am fost si la competitii la dame dar nu am prea luat locuri tin minte ca doar la mine in oras am luat locul 1 si 3.Si deja pe la vreo 13 ani am inceput deja sa practic Greco romane aproximativ jumate de an dupa m-am lasat si dupa 3 luni am inceput din nou sa practic adica anu asta in noiembrie si deja sper sa am rezultate cit mai mari. Imi place sa ii ajut pe ceilalti si nu accept in schimb altceva decat un simplu: "Multumesc" care ma umple de fiecare data cu fericire.Nu imi plac oamenii mincinosi,barfitori,care te insala pe la spate.Eu cred ca in aceasta viata cei care muncesc trebuie sa fie rasplati pentru efortul lor si sa nu fie lasati la greu.Vreau sa mai zic ca imi place foarte mult sa ma uit la filme si seriale impreuna cu fratele meu.Ca muzica pot zice ca imi place rap,Hip-hop si uneori si populara.Cam aceasta a fost descrierea mea ca persoana,sper ca ai inteles un pic despre viata mea personala.

#4 De cat timp joci SA:MP si pe ce comunitate activezi in prezent? // How long have you played SA:MP and what community are you currently working on?

Raspuns: Joc samp de aproximativ 2 ani si in prezent joc doar pe rpg1 dar o sa incep sa joc si pe 3,4.

#5 Ai avut conflicte cu membrii team-ului?Daca da,de ce? // Did you have any conflicts with team members? If so, why?

Raspuns: Nu.

#6 Daca clanul decide sa mearga pe un server sa ajute o anumita mafie, ai putea venii? // If the clan decides to go to a se! rver to help a particular mafia, could you come?

Raspuns: Da.

7# In ce clanuri ai mai fost si de ce nu mai faci parte din ele? // What clans were you and why are you no longer part of them?

Raspuns: ZEW- am iesit deoarece s-a desfiintat.

8# Linkul canalului de YouTube // YouTube channel link

Raspuns: https://www.youtube.com/channel/UCbUiXo … subscriber si acum cateva zile am pus un B-zone paintball  https://www.youtube.com/watch?v=6eJ9V79sN-w&t=37s si curand (miiine 13.09.2018 apare si un b-zone war)

#9 Care sunt prietenii tai din acest clan? // What are your friends in this clan?

Raspuns: Momentan este Nasu' EveLyN,dar daca intru imi doresc sa ii cunosc pe toti.

#10 Alte informatii folositoare // Other useful information

Raspuns: Spor la war.

Last edited by Haedrid (2018-09-12 22:57:36)