Wolves-Team

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » Wolves-Team » Aplicatii Wolves Team Academy. » EX: EveLyNWT - Aplicatie Academy.

EX: EveLyNWT - Aplicatie Academy.

Posts 1 to 3 of 3

1

#1 Pentru inceput cum te numesti, cati ani ai si de unde esti? // First, how do you call yourself, how old are you and where you are from?

Raspuns:

#2 De ce ai ales sa aplici in aceasta echipa si nu in alta? // Why did you choose to apply to this team and not to another?

Raspuns:

#3 Descrierea voastra ca persoana // Your description as a person

Raspuns:

#4 De cat timp joci SA:MP si pe ce comunitate activezi in prezent? // How long have you played SA:MP and what community are you currently working on?

Raspuns:

#5 Ai avut conflicte cu membrii team-ului?Daca da,de ce? // Did you have any conflicts with team members? If so, why?

Raspuns:

#6 Daca clanul decide sa mearga pe un server sa ajute o anumita mafie, ai putea venii? // If the clan decides to go to a se! rver to help a particular mafia, could you come?

Raspuns:

7# In ce clanuri ai mai fost si de ce nu mai faci parte din ele? // What clans were you and why are you no longer part of them?

Raspuns:

8# Linkul canalului de YouTube // YouTube channel link

Raspuns:

#9 Care sunt prietenii tai din acest clan? // What are your friends in this clan?

Raspuns:

#10 Alte informatii folositoare // Other useful information

Raspuns:

0

2

#1 Pentru inceput cum te numesti, cati ani ai si de unde esti? // First, how do you call yourself, how old are you and where you are from?

Raspuns:Salut!Ma numesc Mario si am varsta de 13 ani.Eu locuiesc in frumosul oras Bucuresti mai exact in sectorul 5.

#2 De ce ai ales sa aplici in aceasta echipa si nu in alta? // Why did you choose to apply to this team and not to another?

Raspuns:Am ales acest team deoarece pur si simplu ma atras de la bun inceput.Nu am ales alt team deoarece mie mereu mi-a placut sa incep lucrurile de la bun inceput,ca si acest team nou si sper sa raman mult in acesta chiar daca ar fi o lipsa de membri mare ,dar nu cred ca este cazul.

Raspuns:Salut!Ma numesc Mario am 13 ani si locuiesc in Bucuresti.Sunt un baiat inalt am 1.52m si am 53kg =)).Sunt un baiat destul de politicos si nu mi-a placut nici odata sa fiu violent.Dar daca cineva ma scoate din minti cu niste cuvinte jicnitoare eu ii voi raspunde cu aceasi moneda ,dar mai mereu eu intervin in micile discuti ar 2 oameni cunoscuti,necunoscuti eu tot intervin.
Am cei 7 ani de acasa si daca cineva vb frumos cu mine eu voi vorbi la fel.Eu de fel sunt foarte politicos ,iar daca ma aflu intr-un colectiv mare prima data sunt timid iar apoi usor usor ma imiprietenesc cu toti.Recunosc ca, sunt c-am laudaros si vb foarte mult =)) dar nu si prost.Ca sa ma impritenesc cu cnv nu ma intereseaza varsta dar conteaza sa fie putin matur daca are sub 10 ani.Pot zice ca am prieteni de toate varstele si considere ca sunt de dreaba.In caz ca, injur pe cineva eu imi cer scuze mai ales daca zic de familie =)).C-am asta sunt eu nu ma pot descrie pe  mine intreg =)) deoarece nu vreau sa intru in detalii.

#4 De cat timp joci SA:MP si pe ce comunitate activezi in prezent? // How long have you played SA:MP and what community are you currently working on?

Raspuns:Joc de 2 ani ,iar in mafii de 5 luni,eu ma joc pe b-zone,og-times si bugged dar pe b-zone mai mult si pe celelalte comunitati mai putin.

#5 Ai avut conflicte cu membrii team-ului?Daca da,de ce? // Did you have any conflicts with team members? If so, why?

Raspuns:Conflicte nu am, dar pot zici ca m-am certat cu unul ,deoarece tot venea in comentari sa spuna ca ma banat =))) nu ma interesa pe mn il interesa pe el mnea csf.=))

#6 Daca clanul decide sa mearga pe un server sa ajute o anumita mafie, ai putea venii? // If the clan decides to go to a se! rver to help a particular mafia, could you come?
Raspuns:Da,asta imi place foarte mult la un team si o sa incerc sa fac de un cont cat mai repede posibil.

7# In ce clanuri ai mai fost si de ce nu mai faci parte din ele? // What clans were you and why are you no longer part of them?
Am fost in glt dar am iesit deoarece pur si simplu nu ma mai atragea si nu era vreao sansa sa fim un team mare.

Raspuns: https://www.youtube.com/channel/UCo_o1e IsjJnP7nNQ

#9 Care sunt prietenii tai din acest clan? // What are your friends in this clan?

Raspuns:Nu am nici un priteten in acest team.

Raspuns:Salut!Multumesc pt timpul acordat citirii aplicatiei si vizionari clpurilor mele.

Status:
Acceptat / Accepted

Raspunzator / Answerer:
EveLyNWT

Raspuns / Answer:
Welcome! iti ofer o sansa sper sa nu ma dezamagesti. add pe discord: EveLyNWT#0098

0

3

Raspuns: Ma numesc Stefan, am minunata varsta de 14 ani si sunt din Iasi.

Raspuns: Am aplicat Wolves deaorece vreau sa vad cum e sa fii intr-un team si am zis sa inceput usor

Raspuns: Ma numesc Stefan, sunt din judetul Iasi, orasul Podu-Iloaiei. Am 14 ani, invat la scoala Al I Cuza, imi place sa imi petrec timpul la PC distranduma si vorbind cu prt. Am 1.60 sunt destul de pitic, imi place viata si ma bucur de ea la maxim.

Raspuns: Joc de cam 4 ani si joc pe RPG3

Raspuns: Nu.

Raspuns: Desigur.

Raspuns: Nu am mai fost

Raspuns:https://www.youtube.com/channel/UCcLvbaDJSHpAEdMP8nLgNpA?view_as=subscriber

Raspuns: Nu ii cunosc.

Raspuns: Nu, multumesc de intelegere.

0
ProfilePMQuote
[/font]
[/b]

Status:
Acceptat / Accepted

Raspunzator / Answerer:
EveLyNWT

Raspuns / Answer:
Welcome! Iti ofer o sansa, profita de ea la maxim, sper sa nu ma dezamagesti! Add discord: EveLyNWT#0098

0

You are here » Wolves-Team » Aplicatii Wolves Team Academy. » EX: EveLyNWT - Aplicatie Academy.