Wolves-Team

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » Wolves-Team » Aplicatii Wolves Team Academy. » Aplicatie academie.

Aplicatie academie.

Posts 1 to 3 of 3

1

#1 Pentru inceput cum te numesti, cati ani ai si de unde esti? // First, how do you call yourself, how old are you and where you are from?

Raspuns: Ma numesc Bogdan,am 16 ani si locuiesc in Baia Mare

#2 De ce ai ales sa aplici in aceasta echipa si nu in alta? // Why did you choose to apply to this team and not to another?

Raspuns: Am ales sa aplic in aceasta echipa deoarece cred ca este o echipa foarte unita la locul ei cu membrii buni.

#3 Descrierea voastra ca persoana // Your description as a person

Raspuns: Ma numesc Bogdan, am 16 ani locuiesc in oras-ul Baia Mare si am inaltimea 1,90. Eu sunt pasionat in general de jocuri SA:MP,GTA V,CS:GO,etc..  Eu aceste jocuri le joc in general cu prietenii mei de pe comunitatea B-ZONE in general.Studiez la liceu pe profilul matematica-informatica unde eu zic ca ma pricep destul de bine pe acest profil pe care unii il cred dificil.Eu am spus ca daca tot exita un team asa ca acesta ar merita sa-mi incerc norocul de a aplica cu toate ca nu sunt ni foarte bun, dar nici foarte slab.

#4 De cat timp joci SA:MP si pe ce comunitate activezi in prezent? // How long have you played SA:MP and what community are you currently working on?

Raspuns: Eu joc SA:MP de 3 ani de zile si joc mult pe comunitatea B-ZONE si og-time!

#5 Ai avut conflicte cu membrii team-ului?Daca da,de ce? // Did you have any conflicts with team members? If so, why?

Raspuns: Nu, nu am avut nici un conflict cu niciun membru deal team-ului.

#6 Daca clanul decide sa mearga pe un server sa ajute o anumita mafie, ai putea venii? // If the clan decides to go to a se! rver to help a particular mafia, could you come?

Raspuns: Da, as veni cu cea mai mare placere.

7# In ce clanuri ai mai fost si de ce nu mai faci parte din ele? // What clans were you and why are you no longer part of them?

Raspuns: Am mai fost in : ZEW Team,SPHINX Team.

8# Linkul canalului de YouTube // YouTube channel link

Raspuns: https://www.youtube.com/channel/UCdYXUf … dO64Ln66mw

#9 Care sunt prietenii tai din acest clan? // What are your friends in this clan?

Raspuns: Nu am prieteni din acest clan, dar as dori daca intru sa-mi fac cat mai multi prieteni.

#10 Alte informatii folositoare // Other useful information

Raspuns: Multumesc pentru timp-ul acordat sper sa-mi acorzi o sansa.

0

2

Nu sunt sigur daca e contul tau de YT, o sa-ti las un comentariu sa-mi raspunzi

0

3

Bogdan Tripon wrote:

#1 Pentru inceput cum te numesti, cati ani ai si de unde esti? // First, how do you call yourself, how old are you and where you are from?

Raspuns: Ma numesc Bogdan,am 16 ani si locuiesc in Baia Mare

#2 De ce ai ales sa aplici in aceasta echipa si nu in alta? // Why did you choose to apply to this team and not to another?

Raspuns: Am ales sa aplic in aceasta echipa deoarece cred ca este o echipa foarte unita la locul ei cu membrii buni.

#3 Descrierea voastra ca persoana // Your description as a person

Raspuns: Ma numesc Bogdan, am 16 ani locuiesc in oras-ul Baia Mare si am inaltimea 1,90. Eu sunt pasionat in general de jocuri SA:MP,GTA V,CS:GO,etc.. Eu aceste jocuri le joc in general cu prietenii mei de pe comunitatea B-ZONE in general.Studiez la liceu pe profilul matematica-informatica unde eu zic ca ma pricep destul de bine pe acest profil pe care unii il cred dificil.Eu am spus ca daca tot exita un team asa ca acesta ar merita sa-mi incerc norocul de a aplica cu toate ca nu sunt ni foarte bun, dar nici foarte slab.

#4 De cat timp joci SA:MP si pe ce comunitate activezi in prezent? // How long have you played SA:MP and what community are you currently working on?

Raspuns: Eu joc SA:MP de 3 ani de zile si joc mult pe comunitatea B-ZONE si og-time!

#5 Ai avut conflicte cu membrii team-ului?Daca da,de ce? // Did you have any conflicts with team members? If so, why?

Raspuns: Nu, nu am avut nici un conflict cu niciun membru deal team-ului.

#6 Daca clanul decide sa mearga pe un server sa ajute o anumita mafie, ai putea venii? // If the clan decides to go to a se! rver to help a particular mafia, could you come?

Raspuns: Da, as veni cu cea mai mare placere.

7# In ce clanuri ai mai fost si de ce nu mai faci parte din ele? // What clans were you and why are you no longer part of them?

Raspuns: Am mai fost in : ZEW Team,SPHINX Team.

8# Linkul canalului de YouTube // YouTube channel link

Raspuns: https://www.youtube.com/channel/UCdYXUf dO64Ln66mw

#9 Care sunt prietenii tai din acest clan? // What are your friends in this clan?

Raspuns: Nu am prieteni din acest clan, dar as dori daca intru sa-mi fac cat mai multi prieteni.

#10 Alte informatii folositoare // Other useful information

Raspuns: Multumesc pentru timp-ul acordat sper sa-mi acorzi o sansa.

Status:
Repsins / Rejected.

Raspunzator / Answerer:
EveLyNWT

Raspuns / Answer:
Nu imi place stilul in care tragi. Nu ma impresionezi.

0

You are here » Wolves-Team » Aplicatii Wolves Team Academy. » Aplicatie academie.