Wolves-Team

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » Wolves-Team » Aplicatii Wolves Team Academy. » Aplicatie Wolves Team Academy

Aplicatie Wolves Team Academy

Posts 1 to 5 of 5

1

#1 Pentru inceput cum te numesti, cati ani ai si de unde esti? // First, how do you call yourself, how old are you and where you are from?

Raspuns: Ma numesc Ionut , am 19 ani si sunt din Rm Valcea.

#2 De ce ai ales sa aplici in aceasta echipa si nu in alta? // Why did you choose to apply to this team and not to another?

Raspuns: Am ales sa aplic in aceasta echipa deoarece mi-a zi bunul meu amic .Adam si vreau sa incerc ceva nou/

#3 Descrierea voastra ca persoana // Your description as a person

Raspuns: Salut ! Ma numesc Ionuț Mesteru si am frumoasa varsta de  19 ani . Pentru inceput sa ma prezint fizic : am 1.72 , 80KG , masa musculara dezvoltată cat de cat , par negru si ochi căprui dupa care mor fetele. Sunt o persoană calma care stie sa se controleze in anumite cazuri , uneori ma enervez foarte repede pentru ca unii oameni pot scoate din sărute si pe cei mai calmi de pe pământ. Locuiesc in Rm Vâlcea si sunt elev al clasei a 12-a la Liceul Constantin Brâncoveanu din Horezu , unul dintre cele mai mari licee din zona cu peste 2500 de elevi. Sunt pe profil mecanic pentru ca imi place foarte mult sa repar anumite lucruri stricate de altii si vreau sa am o meserie asigurata daca nu voi putea urma o facultate. In timpul liber stau cu prietenii la o bere si o vorba , deobicei dupa ce ajung acasă ma bag pe samp cu ei sau la un CS GO. In afara de samp mai joc GTA 5 , euro truck simulator 2 si multe alte jocuri. Consider că fac parte dintr o generatie putina mai "descuiata " la minte deoarece multi copii care sunt de 10-15 ani sunt foarte prost informatii deoarece nu se duc la scoală, bea , fumează si multe altele. In decursul vietii am invatat sa ma descurc pe cont propriu deoarece multi te lasa lasă la greu si nu te mai baga in seama, usor , usor am invatat sa devin cineva si chiar am ajuns sa cunosc omul dupa comportament. Aceasta este descrierea mea , sper ca nu te am plictisit / / iSwitcH/ /

#4 De cat timp joci SA:MP si pe ce comunitate activezi in prezent? // How long have you played SA:MP and what community are you currently working on?

Raspuns: Joc samp de 7 ani si activez numai pe RPG.B-ZONE.RO [rpg1]

#5 Ai avut conflicte cu membrii team-ului?Daca da,de ce? // Did you have any conflicts with team members? If so, why?

Raspuns: Nu am avut

#6 Daca clanul decide sa mearga pe un server sa ajute o anumita mafie, ai putea venii? // If the clan decides to go to a se! rver to help a particular mafia, could you come?

Raspuns: Desigur ca da.

7# In ce clanuri ai mai fost si de ce nu mai faci parte din ele? // What clans were you and why are you no longer part of them?

Raspuns: Am fost doar in H2K  si am ales sa plec pentru ca nu era intelegere si coordonare.

8# Linkul canalului de YouTube // YouTube channel link

Raspuns: https://www.youtube.com/channel/UC81tIn … subscriber

#9 Care sunt prietenii tai din acest clan? // What are your friends in this clan?

Raspuns: Doar pe .Adam il cunosc.

#10 Alte informatii folositoare // Other useful information

Raspuns: Multumesc pentru timp-ul acorda, contact me: Discord : iSwitcH#9509 , skype: LF iSwitcH

Last edited by LF iSwitcH (2018-06-10 11:54:13)

0

2

Pro la nab, doar pe Poker********** il cunosti

0

3

Respins. Nu ai 14 ani si nu esti pregatit.

0

4

:((

0

5

imi pare rau.

0

You are here » Wolves-Team » Aplicatii Wolves Team Academy. » Aplicatie Wolves Team Academy