Wolves-Team

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » Wolves-Team » Aplicatii Wolves Team Academy. » Aplicatie.

Aplicatie.

Posts 1 to 2 of 2

1

#1 Pentru inceput cum te numesti, cati ani ai si de unde esti? // First, how do you call yourself, how old are you and where you are from?

Raspuns: Ma numesc Nicu,am 15 ani,si sunt din Soroca.

#2 De ce ai ales sa aplici in aceasta echipa si nu in alta? // Why did you choose to apply to this team and not to another?

Raspuns:Am ales sa aplic aici deoarece il stiu pe Evelyn,si stiu ca este un team de minune.

#3 Descrierea voastra ca persoana // Your description as a person

Raspuns:Salut,ma numesc Nicu am 15 ani, si sunt din orasul Soroca.Sunt un baiat de treaba inteligent ,amuzant,serios si inalt.In timpul saptamanii ies afara cu prietenii ii fac sa se rada, glumesc cu ei etc.In timpul liber ies cu prietenii pe afara la o duma la un footbal,plimbare etc.Imi place foarte mult sa ma joc SA:MP pe acest server si imi doresc foarte mult sa intru intr-o factiune pasnica .Cu playerii de pe server ma inteleg foarte bine si ii respect.Nu imi plac oamenii care nu ma respecta sau care sunt neseriosi.Materia mea preferata este istoria, deoarece ea ajuta foarte mult la cultura generala.Pe viitor vreau sa devin profesor de istorie sau psiholog.Anul acesta intru pe clasa a 8 a si vreau sa trag tare deoarece vreau sa intru la un liceu foarte bun.As vrea sa intru la liceul Andrei Muresanu profil stiinte sociale deoarece cum am zis mai sus imi place istoria si vreau sa urmez aceasta materie deoarece cu aceasta materie pot ajunge psiholog sau profesor de istorie.Am auzit despre leaderul acestei factiuni si am auzit ca este un leader cumsecade,de treaba si serios si apreciez asta.Cam atat a fost descrierea despre mine!

#4 De cat timp joci SA:MP si pe ce comunitate activezi in prezent? // How long have you played SA:MP and what community are you currently working on?

Raspuns:Ma joc samp de 1 an,am jucat pe B-zone:rpg-1,2,4.Acum ma joc pe Jade si B-zone rpg 2

#5 Ai avut conflicte cu membrii team-ului?Daca da,de ce? // Did you have any conflicts with team members? If so, why?

Raspuns:Nu am avit conflicte cu membrii din team.

#6 Daca clanul decide sa mearga pe un server sa ajute o anumita mafie, ai putea venii? // If the clan decides to go to a se! rver to help a particular mafia, could you come?

Raspuns:Daca am cont sau gasesc vin cu mare bucurie.

7# In ce clanuri ai mai fost si de ce nu mai faci parte din ele? // What clans were you and why are you no longer part of them?

Raspuns:Am fost in SPHINX team si am plecat deoarece era lumea inactiva.

8# Linkul canalului de YouTube // YouTube channel link

Raspuns: https://www.youtube.com/channel/UChFGQ0 … subscriber

#9 Care sunt prietenii tai din acest clan? // What are your friends in this clan?

Raspuns:Prietenii mei din acest clan sunt Evelyn,Carbune.

#10 Alte informatii folositoare // Other useful information

Raspuns:Multumesc de timpul acordat aplicatiei mele.

Last edited by Walder RPG (2018-06-27 14:32:33)

0

2

Iti ofer o șansă add pe discord

0

You are here » Wolves-Team » Aplicatii Wolves Team Academy. » Aplicatie.