Wolves-Team

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » Wolves-Team » Aplicatii Wolves Team Main. » Aplicatie Wolves Team Main

Aplicatie Wolves Team Main

Posts 1 to 2 of 2

1

#1 Pentru inceput cum te numesti, cati ani ai si de unde esti? // First, how do you call yourself, how old are you and where you are from?

Raspuns: Adrian, sunt din Vrancea dar stau in Italia.

#2 De ce ai ales sa aplici in aceasta echipa si nu in alta? // Why did you choose to apply to this team and not to another?

Raspuns: Am mai fost aici si imi place seriozitatea voastra.

#3 Descrierea voastra ca persoana // Your description as a person

Raspuns: Numele meu este Adrian , locuiesc in Italia. Cred ca sunt putine persoane care ma cunosc cu adevarat. Nu pot spune ca sunt un om simplu sau usor de inteles. Sunt o fire grea, complicata. Si apreciez enorm oamenii care incearca sa ma inteleaga si nu se grabesc sa ma judece. Sunt momente cand devin egoist, cand ma gandesc doar la mine si trebuie sa recunosc ca uneori, lucrul asta m-a scutit de cateva suferinte in plus la momentul respectiv, dar m-a si dezavantajat in timp. Iubesc oamenii frumosi sufleteste. Ma inspira si ma fac sa cred ca daca vor, oamenii chiar pot fi buni. Nu am intalnit multi, dar aceia pe care i-am intalnit mi-au daruit putin din lumea lor, infrumusetand-o si pe a mea. Am descoperit astfel, ca inca mai sunt oameni care daruiesc pur si simplu, fara sa astepte ceva in schimb. Imi place viata. Imi place sa ma simt bine, sa fac ce-mi place, sa am in preajma oameni alaturi de care ma pot dezvolta. Imi place sa dansez si dansez oricand am chef. Imi place muzica buna, pe care nu pot sa o traiesc decat daca o cant, chiar daca nu am cine stie ce voce. Imi plac concertele live si de fiecare data ma intorc de la ele fara glas, dar plin de viata. Imi place romantismul, dar nu dus la extrem. Imi plac saruturile pe frunte si imbratisarile lungi. Parintii mei sunt cea mai mare comoara pe care mi-a dat-o Dumnezeu. Ca indiferent cat gresim, cu ce gresim, in inima si in ochii parintilor nostri vom fi mereu cei dintai si singurii care conteaza. Am invatat ca Dumnezeu iti scoate in cale oameni care sa te ghideze in momentele cheie din viata ta. De multe ori, tarziu iti dai seama care a fost scopul acelui om aparut in viata ta si de ce in momentul respectiv. Am învatat ca iubirea te face sa te simti deopotriva, cel mai puternic si cel mai vulnerabil om de pe pamant. Am învatat ca pentru a fi in armonie cu altii, trebuie sa ai o relatie frumoasa cu tine insuti. Sa stii sa te ierti, sa te accepti, sa inveti, sa uiti! Sper ca e suficient, veti afla mai multe despre mine pe parcurs.

#4 De cat timp joci SA:MP si pe ce comunitate activezi in prezent? // How long have you played SA:MP and what community are you currently working on?

Raspuns: Activez pe toate serverele. Joc de mai multi ani, am experienta.

#5 Ai avut conflicte cu membrii team-ului?Daca da,de ce? // Did you have any conflicts with team members? If so, why?

Raspuns: Cu EvelyN :))  dar cred ca s-a rezolvat tot.

#6 Daca clanul decide sa mearga pe un server sa ajute o anumita mafie, ai putea venii? // If the clan decides to go to a se! rver to help a particular mafia, could you come?

Raspuns: da.

7# In ce clanuri ai mai fost si de ce nu mai faci parte din ele? // What clans were you and why are you no longer part of them?

Raspuns: Am mai fost in WT (nu mai fac parte din cauza certei cu EvelyN) , NCS(  desfiintat) Imperial Team ( Desfiintat), SPHINX TEAM ( desfiintat) .

8# Linkul canalului de YouTube // YouTube channel link

Raspuns: https://www.youtube.com/channel/UCO-XMQ subscriber

#9 Care sunt prietenii tai din acest clan? // What are your friends in this clan?

Raspuns: Ma am bine cu mai toti.

#10 Alte informatii folositoare // Other useful information

Raspuns: Am mai fost aici si am stat o luna aproape 2. Cred ca merit si eu sansa asta.

0

2

Link-ul de la canal-ul de YT( Cel bun) https://www.youtube.com/channel/UCO-XMQ … DtfY087uZA
De la mine ai PRO dar daca iesi nu o sa mai ai alta sansa

0

You are here » Wolves-Team » Aplicatii Wolves Team Main. » Aplicatie Wolves Team Main