Wolves-Team

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » Wolves-Team » Aplicatii Wolves Team Main. » Amnox - Aplicatie Main

Amnox - Aplicatie Main

Posts 1 to 5 of 5

1

#1 Pentru inceput cum te numesti, cati ani ai si de unde esti? // First, how do you call yourself, how old are you and where you are from?

Raspuns: Ma numesc Stefan, am 12 ani si sunt din Voluntari.

#2 De ce ai ales sa aplici in aceasta echipa si nu in alta? // Why did you choose to apply to this team and not to another?

Raspuns: Pentru ca aici este una dintre singurele echipe in care am sanse si nu sunt codati.

#3 Descrierea voastra ca persoana // Your description as a person

Raspuns: Salut. Numele meu este Ștefan, locuiesc in Voluntari jud. Ilfov și am vârsta de 12 ani jumătate. Hobby-urile mele sunt: basket-ul, jucatul pe pc, si ieșirea afara, cât si excursile. Sunt în clasa a 6-a, la școala "Gimnazială Nr.1 Voluntari". Sunt o persoană ok, nu exagerez cand vine vorba de cineva care este o persoana importanta, sau când a oferii ceva unei persoane. Mă bazez pe respect adică "Dacă mă respecti, te respect" daca nu, "Nu mă respecti, nu te respect" Nu-mi place sa fiu batjocorit in ultimul hal sau sa fiu santajat cu o chestie personala, imi plac glumele foarte mult, fac destul de multe glume, si nu, nu pe baza parintilor/familiei, mi se pare o chestie de nesimtire sa te iei de familia acelei persoane, fara acea familie sa-ti faca ceva rau. Ascult muzica de tip Rap si cateodata, Manele (foarte rar). Fac basket de 7 luni si sunt mic de inaltime, am 1,50m (150cm). Sunt slab, am o greutate de 34 de kilograme (kg). Mai joc si alte jocuri cum ar fi: GTA V, CS:GO, Minecraft, League of Legends, Counter Strike 1.6. Sunt o persoana serioasa, descurcareata in situatii grave. Imi asum vina unei greseli, daca este a mea, cat si sanctiunea pe care o voi primi. Aflu foarte usor dacă o persoană încearcă sa mă mintă, cea ce este foarte eficient. Nu imi plac oamenii mincinosi, barfitori, care te inseala pe la spate, mi se pare un gest de cac**. Nu sunt o persoană care să fac reclamatii (post-uri).

#4 De cat timp joci SA:MP si pe ce comunitate activezi in prezent? // How long have you played SA:MP and what community are you currently working on?

Raspuns: 5 ani si activez pe b-zone

#5 Ai avut conflicte cu membrii team-ului?Daca da,de ce? // Did you have any conflicts with team members? If so, why?

Raspuns: nu

#6 Daca clanul decide sa mearga pe un server sa ajute o anumita mafie, ai putea venii? // If the clan decides to go to a se! rver to help a particular mafia, could you come?

Raspuns: da

7# In ce clanuri ai mai fost si de ce nu mai faci parte din ele? // What clans were you and why are you no longer part of them?

Raspuns: zew team - un cacat de clan, o fantoma

8# Linkul canalului de YouTube // YouTube channel link

Raspuns: b-zone.ro/amnox

#9 Care sunt prietenii tai din acest clan? // What are your friends in this clan?

Raspuns: Paai, evelyn il cunosc cv vreme am vorbit cu el

#10 Alte informatii folositoare // Other useful information

Raspuns: Nimic.

0

2

Contra-aplica in academie.

0

3

Poker WT wrote:

Contra-aplica in academie.

au mai aplicat aici persoane si au fost acceptate in academie, oricum stiu ca nu intru in main direct so :))
am postat gresit but.
sper sa-ti schimbi votul.

0

4

up.

0

5

Scrie in regulament minim 14 ani, la tine in aplicatie scrie ca ai 12 ani

0

You are here » Wolves-Team » Aplicatii Wolves Team Main. » Amnox - Aplicatie Main