Wolves-Team

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » Wolves-Team » Aplicatii Wolves Team Main. » Aplicație Wolves Team by Iulian69

Aplicație Wolves Team by Iulian69

Posts 1 to 3 of 3

1

[b][align=center][color=green]#1 Pentru inceput cum te numesti, cati ani ai si de unde esti? // First, how do you call yourself, how old are you and where you are from?

Raspuns: Mă numesc Iulian, am vârsta de 15 ani (ieri împliniți) și sunt din Suceava.

#2 De ce ai ales sa aplici in aceasta echipa si nu in alta? // Why did you choose to apply to this team and not to another?

Raspuns: Am ales Wolves Team deoarece îmi plac membrii ei, Evelyn e de treabă, este prima mea echipa, cunosc câțiva membrii cu experiență și consider că de la ei aș putea căpăta mai multă experiență.

#3 Descrierea voastra ca persoana // Your description as a person

Raspuns: Mă numesc Iulian, am 15 ani ieri împliniți și locuiesc în Suceava. Din toamnă voi începe liceul, profil Economic la mine în oraș. Sunt ambițios, nu mă dau bătut ușor și îmi place munca în echipă. Nu cred că are rost să vă aburesc cu informații de care nu este nevoie, prefer să ne cunoaștem mai mult în game. Vă mulțumesc.

#4 De cat timp joci SA:MP si pe ce comunitate activezi in prezent? // How long have you played SA:MP and what community are you currently working on?

Raspuns: Joc SAMP de 1 an și câteva luni și activez pe B-Zone.

#5 Ai avut conflicte cu membrii team-ului?Daca da,de ce? // Did you have any conflicts with team members? If so, why?

Raspuns: Nu.

#6 Daca clanul decide sa mearga pe un server sa ajute o anumita mafie, ai putea venii? // If the clan decides to go to a se! rver to help a particular mafia, could you come?

Raspuns: Desigur, vin oriunde.

7# In ce clanuri ai mai fost si de ce nu mai faci parte din ele? // What clans were you and why are you no longer part of them?

Raspuns: -

8# Linkul canalului de YouTube // YouTube channel link

Raspuns: https://www.youtube.com/channel/UCjY2PC … subscriber

#9 Care sunt prietenii tai din acest clan? // What are your friends in this clan?

Raspuns: Am destui prieteni, consider că nu este nevoie să-i menționez deoarece ei se știu singuri.

#10 Alte informatii folositoare // Other useful information

Raspuns: Mulțumesc pentru atenție.[/color][/align][/b]

Last edited by Iulian69 (2018-07-22 12:40:48)

0

2

Aplica in academie ------Aplicatie Respinsa------

Last edited by Poker WT (2018-07-22 17:33:48)

0

3

Status:
Respins / Rejected

Răspunzător Answers:
EveLyNWT

Status Answers:
Respins nu ai nimic pe canal ce contine de waruri paintball. Succes data viitoare!

0

You are here » Wolves-Team » Aplicatii Wolves Team Main. » Aplicație Wolves Team by Iulian69