#1 Pentru inceput cum te numesti, cati ani ai si de unde esti? // First, how do you call yourself, how old are you and where you are from?

Raspuns: Ma numesc Robert , am 14 si sunt din Craiova.

#2 De ce ai ales sa aplici in aceasta echipa si nu in alta? // Why did you choose to apply to this team and not to another?

Raspuns: Am ales sa aleg aceasta echipa deoarece este una serioasa, adica nu s-a inchis si deoarece as vrea sa vad cum sunt membrii acesteia si cum te simti in ea.

#3 Descrierea voastra ca persoana // Your description as a person

Raspuns:  In mare parte sunt un baiat simplu si cu cei 7 ani de acasa care stie sa se comporte civilizat. Nu imi place sa injur pentru ca nu imi sta in fire sa fac asa ceva. Sunt glumet, frumos si destept. Imi place scoala iar materia mea preferata este Matematica. Imi plac foarte mult cainii. Am 2 caini, unul este de rasa lup iar altul un pechenez. Din cauza ca am 2 caini pe care-i iubesc foarte mult cu timpul am devenit interesat de dresajul canin. Cainii mei au fost dresati de mine cu timpul iar asta poate decat sa ma bucure ca am invatat ceva nou. Inafara de dresajul canin pe mine ma mai pasioneaza informatica si fotbalul. Cand o sa fiu pe picioarele mele as dori sa fac ceva cu aceste pasiuni. Imi place sa imi ajut bunicii si parintii la treburile gospodaresti iar pe ei ii bucura lucrul acesta. Inafara de SA:MP ma mai joc si alte jocuri multiplayer cum ar fi Fortnite, PUBG si Minecraft. In timpul liber mare parte din timp o petrec invatand si jucandu-ma pe calculator. Sunt o persoana prietenoasa, calma si sociabila. Imi plac masinile mai ales masinile de tip Audi. Imi place sa ascult muzica de tip Rap, iar rapper-ul meu preferat este El Nino. Aceasta este descrierea mea !

#4 De cat timp joci SA:MP si pe ce comunitate activezi in prezent? // How long have you played SA:MP and what community are you currently working on?

Raspuns: Joc SA:MP de 4 ani si acum ma joc pe rpg2.b-zone.ro .

#5 Ai avut conflicte cu membrii team-ului?Daca da,de ce? // Did you have any conflicts with team members? If so, why?

Raspuns: Nu.

#6 Daca clanul decide sa mearga pe un server sa ajute o anumita mafie, ai putea venii? // If the clan decides to go to a se! rver to help a particular mafia, could you come?

Raspuns: Da, as putea veni.

7# In ce clanuri ai mai fost si de ce nu mai faci parte din ele? // What clans were you and why are you no longer part of them?

Raspuns: Am fost  in Bandits-Team, Eagle Team si cam atat, nu mai fac parte din ele deoarece nu am mai avut vointa de a face parte.

8# Linkul canalului de YouTube // YouTube channel link

Raspuns: https://www.youtube.com/channel/UCsd6GP … subscriber

#9 Care sunt prietenii tai din acest clan? // What are your friends in this clan?

Raspuns: Nu am.

#10 Alte informatii folositoare // Other useful information

Raspuns: Bafta

Last edited by RobertZEW (2019-01-16 18:11:42)