#1 Pentru inceput cum te numesti, cati ani ai si de unde esti? // First, how do you call yourself, how old are you and where you are from?

Raspuns: Ma numesc Diaconu Andrei, am varsta de 16 ani si jumatate si sunt din orasul Balcesti, judetul Valcea.

#2 De ce ai ales sa aplici in aceasta echipa si nu in alta? // Why did you choose to apply to this team and not to another?

Raspuns: Deoarece nu am fost niciodata in aceasta, are niste membrii cu un comportament frumos, cu o activitate foarte buna si pentru ca am vrut sa incerc ceva nou.

#3 Descrierea voastra ca persoana // Your description as a person

Raspuns: Sunt un baiat amabil , serios si mereu cu capul pe umeri.Una din calitatile mele este seriozitatea intrucat imi place sa termin ceea ce incep. Sunt o fire respectuoasa, ii respect pe cei din jurul meu indiferent de varsta. Totodata sunt sociabil intrucat ma pot adapta foarte usor unui nou colectiv.Timpul liber il petrec alaturi de prieteni , practicand diverse sporturi precum tenis sau fotbal, dar si in viata virtuala in diverse jocuri.

#4 De cat timp joci SA:MP si pe ce comunitate activezi in prezent? // How long have you played SA:MP and what community are you currently working on?

Raspuns: Joc SA:MP de 4 ani si jumatate si in prezent activez pe serverul Blue Bugged.

#5 Ai avut conflicte cu membrii team-ului?Daca da,de ce? // Did you have any conflicts with team members? If so, why?

Raspuns: Nu.

#6 Daca clanul decide sa mearga pe un server sa ajute o anumita mafie, ai putea venii? // If the clan decides to go to a se! rver to help a particular mafia, could you come?

Raspuns: Bineinteles, ca ii voi ajuta.

7# In ce clanuri ai mai fost si de ce nu mai faci parte din ele? // What clans were you and why are you no longer part of them?

Raspuns: Am mai fost in Samurai TEAM, dar pentru o perioada foarte scurta si in SPARTAN TEAM, unde am stat cel mai mult timp.

8# Linkul canalului de YouTube // YouTube channel link

Raspuns: https://www.youtube.com/channel/UCw01kY … subscriber

#9 Care sunt prietenii tai din acest clan? // What are your friends in this clan?

Raspuns: Momentan nu am niciun prieten in clan, si cum am spus si la caracterizare sunt o persoana foarte sociabila si cred ca imi voi putea face cel putin 2-3 prieteni buni.

#10 Alte informatii folositoare // Other useful information

Raspuns: Discorul meu este: iAndrei#9860 si cam astea sunt toate informatiile despre mine. Multumesc pentru timpul acordat citirii aplicatiei.